Пам’яткa з мінної безпеки

Дата: 20.04.2023 11:22

Збережіть цю пам’ятку з мінної безпеки та покажіть малечі!

Ми постійно повинні дбати про безпеку — свою та своїх дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки з ними. Цього ж треба навчати і маленьких українців та україночок.

Вчора стався нещасний випадок у місті Балаклія. Практично у центрі міста жінка наступила на «Пелюстку». Ця протипіхотна міна призначена для того, щоб калічити людей — гарантовано травмує нижні кінцівки. Саме такі травми отримала постраждала жінка. З діагнозом “рвана рана лівої стопи” її госпіталізували до лікарні.

Нам усім треба бути дуже уважними. Коли пересуваєтеся пішки, їдете на велосипеді чи авто, особливо, якщо поруч велися бойові дії, намагайтеся слідувати маршруту, по якому зовсім недавно вже хтось пройшов/проїхав. Якщо побачите невідомий чи підозрілий предмет — не підходьте, не чіпайте, обережно відійдіть назад на безпечну відстань і повідомте про знахідку за номером 101.