Інформація щодо змін в законодавстві, що стосується виплат УБД, учасникам війни, інвалідам війни тощо.

Дата: 25.04.2023 12:54

15 квітня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон). Відповідно до нововведень виплата до 5 травня змінюється на виплату до Дня Незалежності - https://bit.ly/3N3Zd0b

Відповідно до частини 5 статті 12 Закону щороку до Дня Незалежності України учасникам бойових дій виплачується разова грошова виплата у порядку та розмірах, визначених Кабінетом Міністрів України в межах відповідних бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.

Виплата до Дня Незалежності України, крім УБД, буде надаватися:

☑особам з інвалідністю внаслідок війни (частина 5 статті 13 Закону);

☑учасникам війни (частина 5 статті 14 Закону);

☑членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України (частина 5 статті 15 Закону);

☑особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (пункт 1 частини 1 статті 16 Закону);

☑жертвам нацистських переслідувань (Закон України «Про жертви нацистських переслідувань»).

Хмельницький місцевий центр з надання БВПД