День пам'яті і примирення у Лісовогринівецькій громаді

Дата: 08.05.2023 14:50

8 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько десяти мільйонів українців загинули у війні 1939 -1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення, що країни Європи уклали мир після війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Сьогодні жителі громади, працівники соціальної сфери, школярі, сільський голова вшанували пам'ять загиблих односельчан та воїнів, які визволяли наші села. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над росією. Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!