Лісовогринівецька сільська рада не залишається байдужою!

Дата: 17.05.2023 12:44

Лісовогринівецька сільська рада не залишається байдужою до події яка трапилася  на території  сусідньої громади внаслідок влучань  від чергової атаки ворога. Сотні будинків постраждали та потребують ремонту, відновлення.  Там досі тривають роботи,  аби відремонтувати пошкоджені будівлі знадобиться не один день. До ліквідації наслідків долучилися працівники Лісовогринівецької сільської ради, КУ «Лісовогринівецька МПО-АРС», Центру надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради.

Ми не можемо  стояти осторонь біди яка трапляється з громадянами,  родинами, громадами , адже в єдності народу наша сила. Ми єдиний вільний народ який лише своєю згуртованістю, дружністю, волелюбністю та спільними зусиллями ми здолає будь які труднощі, будь якого ворога. Разом до перемоги! До вільної незалежної  України!