Підведення підсумків роботи за 5 місяців поточного року

Дата: 29.05.2023 09:18

25 травня 2023 у Центрі надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради проведено нараду з соціальними робітниками відділення соціальних послуг за місцем проживання по підведенню підсумків роботи за 5 місяців поточного року.

В ході наради розглянуті наступні питання:

• виявлення вразливих груп населення та осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • забезпечення дотримання прав отримувачів соціальних послуг
  • розвиток соціальної послуги “натуральна допомога”.

Протягом звітного періоду 100 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю отримали соціальні послуги  за місцем проживання (вдома): “догляд вдома”, “підтримане проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю”

Послугою консультування  та інформування охоплено 212 осіб, в тому числі внутрішньо переміщені особи. 11 осіб отримали соціальну послугу “представництво інтересів”.