У селах громади урочисто відкрили пам`ятні дошки героям!

Дата: 30.05.2023 15:22

Сьогодні, 30 травня, у  селах Лісовогринівецької громади урочисто відкрили пам`ятні дошки загиблим воїнам російсько-української війни.

У селі Шпичинці, відкрили пам`ятну дошкі герою України загиблому воїну Ломовцеву Анатолію Олександровичу, який загинув у грудні місяці 2022 року.

Честь відкрити пам`ятну дошку надано мамі та братові загиблому.

Освятили дошку загиблому воїну благочиний Хмельницької районної єпархії ПЦУ отець Андрій та військовий капелан отець Дмитро.

Вшанувати пам`ять прийшли рідні, жителі села Шпичинці, представник Збройних сил України, місцева влада та сільський голова Віталій ГРАЛЮК, який в свою чергу подякував рідним за сина та брата, який віддав своє життя за усіх нас, за Україну.

Також урочисте відкриття відбулося і у селі Моломолинці. Відкрили пам`ятну дошку двом загиблим героям, які поклали своє життя за Батьківщину - Бондарю Роману та Демчук Олексію.

Право відкрити пам`ятну дошку надано рідним загиблих.

Освятили пам`ятні дошки загиблим героям отець Варсонофій, настоятель храму св. Варвари та військовий капелан отець Дмитро.

Вшанувати загиблих прийшли місцев мешканці, друзі, представники та керівники аграрних підприємств, представник Збройних сил України, брати, сестри та рідні героїв-захисників.

Слова співчуття виразив сільський голова Віталій ГРАЛЮК. Він подякував рідним за мужність сина для матері та відданість чоловіка для дружини. Та пообіцяв, що село та Лісовогринівецька громада ніколи не забуде подвиги героїв.