Благодійна акція «Я бачу Вас серцем»

Дата: 06.06.2023 14:04
Кількість переглядів: 82

Акція покликана сприяти духовному збагаченню та познайомити суспільство з проблемами незрячих людей, шляхом їх вирішення з допомогою залучення спонсорської, благодійної допомоги.

В рамках акції проводяться різноманітні заходи і одним з важливих є відзначення 90-річчя створення Українського товариства сліпих.

На жаль, уже другий рік наша країна переживає дуже важкі часи. Ми розуміємо – у нас війна і допомагати потрібно фронту. Але ж в такі тяжкі часи загострюються і поглиблюються проблеми незрячих людей. Адже сліпота споконвічно в усьому світі вважається найважчою формою каліцтва.

Люди з інвалідністю по зору, що проживають на території Лісогринівецької ОТГ, потребують особливої уваги і підтримки.