Підведення підсумків роботи за І півріччя 2023 року

Дата: 05.07.2023 15:10

05 липня 2023 у Центрі надання соціальних послуг Лісовогринівецької сільської ради проведено нараду по підведенню підсумків роботи за І півріччя 2023 року.

Під час наради проаналізовано роботу відділення соціальних послуг за місцем проживання та відділення соціальної роботи  протягом І півріччя 2023 року, розглянуто ряд питань:

• виявлення вразливих груп населення та осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • забезпечення дотримання прав отримувачів соціальних послуг;
  • розвиток базових соціальних послуг;
  • дотримання Державних стандартів надання соціальних послуг “догляду вдома”, “підтримане проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю” “натуральна допомога”, “консультування”, “представництво інтересів”, “соціальний супровід осіб/сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах”, “соціальний супровід дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування” та  своєчасного надання соціальних клієнтам Центру.
  • проведення комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб для осіб з якими заключені договора про надання соціальних послуг;
  • перегляд індивідуальних планів надання соціальних послуг.

Визначені пріоритетні напрямки роботи колективу на ІІ півріччя.