Путівник психологічної та психіатричної допомоги – у новому дашборді

Дата: 10.07.2023 13:32

В умовах повномасштабної війни значно зріс запит на психологічну та психіатричну допомогу. Аби спростити пошук закладу та фахівця, який може надати послуги з охорони психічного здоровʼя, Національна служба здоровʼя України (НСЗУ) за підтримки МОЗ презентувала дашборд «Надавачі медичної допомоги за напрямом “Психологічна та психіатрична допомога”.

Дашборд – це база даних, що містить усі медзаклади, які безоплатно надають пацієнту психологічну та психіатричну допомогу за договором із НСЗУ.

Карта доступна за посиланням. На ній у кілька кліків можна побачити усі медзаклади, що надають психологічну чи/та психіатричну допомогу в обраній області або населеному пункті, а також їхні адреси та контактний телефон. На сьогодні тут зібрані дані про 8201 лікаря, які надають допомогу  у 3346 медзакладах.