Шановні медики Лісовогринівецької територіальної громади!

Дата: 27.07.2023 09:14

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди професійного свята, що цьогоріч уперше відзначається 27 липня.

У цей день висловлюємо велику вдячність усім, хто присвятив своє життя одній із найважливіших у суспільстві професій, адже саме на плечах медиків лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі — людське життя. В умовах воєнного стану медики демонструють відданість справі, високий професіоналізм, новими, сучасними методами вдосконалюють лікувальний процес. Немає на світі роботи важливіше, ніж допомагати людям, рятувати їхнє здоров’я та життя.

Бажаємо  вам терпіння, сил, витримки та професіоналізму, щоб ваші дні були наповнені хорошими моментами, а ваша допомога людям щедро винагороджувалась. Нехай усе хороше повертається до вас сторицею! Будьте ж і самі здорові, зберігайте бадьорість і оптимізм! Нехай усі медики працюють під мирним небом, а вдома вас зустрічають рідні люди  та якнайшвидше скінчиться війна Перемогою нашої України!

Зі святом!

Сільський голова                                                 Віталій ГРАЛЮК