Сьогодні громада пропрощалася із Олександром Подворним

Дата: 01.08.2023 14:29

Сьогодні, наша громада попрощалася із своїм захисником - Подворним Олександром, 1980 року народження.

26 липня рідні отримали звістку про загибель свого сина, батька, брата та друга. Смерть зустріла героя на Донецькому напрямку. Виконуючи бойове завдання герой загинув за рідну Батьківщину.

Народився Олександр у селі Пашківці, де навчався у місцевій школі. Після завершення навчання вступив до будівельний технікум. Наш герой був доброю, щирою людиною, завжди допомагав своїм близьким та друзям.

23 лютого 2023 року Олександр мобілізований до лав Збройних сил України, та гідно з честю до останнього боронив кожен сантиметр Української землі.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Висловив свої глибокі співчуття рідним та близьким загиблого сільський голова Віталій Гралюк, який наголосив, що громада завжди пам’ятатиме свого героя-захисника.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!