Пошук зниклих безвісти: алгоритм дій та правила безпеки.

Дата: 08.08.2023 16:25

Фото без опису

Досі трапляються випадки, коли родичі поширюють у соцмережах фото зниклих безвісти осіб, вказують їхні персональні дані, звання,  інформацію про військову частину, і таким чином, фактично передають всі дані до рук ворога або шахраїв.

Пам’ятайте: якщо хтось пропонує вам повернути військовополоненого чи його тіло за винагороду – ви маєте справу з шахраями. У такому випадку відразу звертайтеся до Національної поліції України.

Поряд з тим, існує офіційна електронна форма звернення щодо розшуку військовополонених та незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України, розміщена на сайті Служби безпеки України.

Також у випадку зникнення безвісти ваших родичів ви можете зателефонувати  або написати до Об’єднаного центру з координації пошуку та звільнення незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України.

Джерела: СБУМінРеінтеграції

Фото без опису