Податківці та громада об’єднують зусилля задля наповнення бюджету

Дата: 17.08.2023 09:21

Начальником Хмельницької ДПІ Ганною Завроцькою, працівниками ДПІ проведено робочу зустріч з начальником фінансового відділу Лісовогринівецької територіальної громади Альоною Поліщук щодо активізації роз’яснювальної роботи з платниками податків з питань реєстрації РРО/ПРРО та поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Доведено інформацію щодо змін в податковому законодавстві, передбачених Законом України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (детально в Інформаційному листі ДПС України № 4/2023: ««Повернення» на довоєнну систему оподаткування: особливості переходу» https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/694704.html).
Також роз’яснено про порядок нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання за земельні частки (паї); про обов’язок погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про переваги використання електронних сервісів ДПС України, зокрема Електронного кабінету платника (cabinet.tax.gov.ua)».
Наприкінці зустрічі учасники домовились про вжиття заходів із запобігання поширенню неофіційних трудових відносин, забезпечення конкурентоспроможного рівня заробітної плати  працівникам, а також своєчасної сплати податків і зборів до бюджетів.
З нагальними питаннями представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до Головного управління ДПС у Хмельницькій області за допомогою електронної скриньки Комунікаційної податкової платформи за адресою km.ikc@tax.gov.ua.