Шановні жителі громади!

Дата: 24.08.2023 09:25

Щиро вітаю Вас із Днем незалежності України!

Нашій Незалежній Рідній Україні - 32!

Зі святом, рідна!

У запеклій боротьбі Україна відстоює свою Незалежність, самобутню ідентичність та вільне майбутнє. Ми, українці, ніколи не зрадимо своїм мріям, своїй ідеї та своїй вірі у вільну, незалежну, суверенну державу.

Ми завдячуємо кожному, хто працює заради перемоги. Хто не здається, й до сьогодні робить все і навіть більше, що б Україна жила.

Це наші Захисники, сміливі, мужні, впевнені в собі безстрашні воїни. Власним життям вони дарують нам впевненість у завтрашньому дню. Дякуємо Вам!

Волонтери – надійний тил. Вони здатні за лічені години віднайти все необхідне, зробити все, щоб нашим хлопцям там на фронті було легше нищити ворога. Дякуємо Вам!

Щира вдячність благодійникам, партнерам за вагомий внесок у Перемогу України.

Сім’ї, родини Героїв України. Ми всі у вічному боргу перед вами.

Ми розділяємо горе тих родин, які втратили найдорожчих у боротьбі за Незалежність!

Світла, вічна пам'ять нашим полеглим воїнам! Ми дякуємо усім Героям, хто до останнього стояв за кожного з нас, за майбутнє і незалежність нашої країни.

Дякуємо усій Лісовогринівецькій громаді за невпинну працю задля омріяної Перемоги!

І ми продовжуємо – боротися! І Переможемо! Спільно, лише разом!

Слава Україні!

Сільський голова                                                                        Віталій ГРАЛЮК