Дата: 12.09.2023 13:49

Відбулася чергова нарада з роботодавцями Лісовогринівецької територіальної громади за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, фахівців ГУ ДПС у Хмельницькій області та начальника фінансового відділу Лісовогринівецької ОТГ Альони Поліщук.

Основною метою чергової зустрічі з роботодавцями Лісвогринівецької територіальної громади було налагодження діалогу між бізнесом та податковою службою, обговорення проблемних питань діяльності роботодавців, зокрема розглядалися шляхи підняття рівня заробітної плати та своєчасність її виплати. Під час засідання заслухано платників податків (юридичні особи, фізичні особи-підприємці) у яких розмір заробітної плати нижчий, ніж в середньому по громаді та нижче мінімальної. Наголошено також на необхідності оформлення усіх найманих працівників та доведення заробітної плати до рівня, не нижчого за середній.  Учасники зібрання прийняли рішення максимально спрямувати спільні зусилля на проведення заходів із запобігання поширенню неофіційних трудових відносин. Наголосили на важливості дотримання вимог законодавства про працю, в частині легалізації заробітної плати працівників, підвищення її рівня, тощо. Також платникам роз'яснено питання застосування РРО/ПРРО, сплата майнових податків та мінімального податкового зобов'язання.