17 вересня - День рятівника

Дата: 17.09.2023 14:29

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!

Саме ви одними з перших йдете туди, де стається лихо, і одними з перших без зброї вступаєте у ризикований бій за людське життя.

Крізь піт, крізь воду, крізь вогонь.

Люди завжди високо цінували вашу важку та небезпечну працю, а з початком війни кожен з нас ще більше пересвідчився у справжньому героїзмі професії рятувальника. Щиро дякуємо за кожну врятовану живу душу. За кожний збережений об'єкт інфраструктури. За щоденний подвиг.

Дозвольте побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.