1 вересня 2023 р. Кабінетом Міністрів України прийнята постанова № 936 «Про внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб»

Дата: 20.09.2023 16:34

Відтепер перевірки достовірності наведених у заяві відомостей шляхом відвідування місця розміщення внутрішньо переміщених осіб проводяться за рішенням виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, районних у м. Києві держадміністрацій, відповідних військових адміністрацій вибірково з метою встановлення фактів відповідності визначеного Порядком переліку даних. Зокрема, факту розміщення внутрішньо переміщених осіб, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що посвідчують особу, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та ін. За результатом такої перевірки уповноважені представники виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, районної в м. Києві держадміністрації, відповідної військової адміністрації складають акт перевірки у довільній формі.