Шановні бібліотекарі Лісовогринівецької ТГ!

Дата: 30.09.2023 11:27

Прийміть щирі вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

30 вересня у нас є особлива нагода згадати і подякувати за виховання  грамотного читача, навчання  його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.

Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства. Бібліотеки як скарбниці знань та інформації активно впливають на процеси розвитку економіки, науки, освіти, культури.

Щирі слова вітання і слова вдячності адресую ветеранам бібліотечної справи. Ви,  наші хранителі історії, в ці важкі дні війни, наряду із вчителями, працівниками дошкільної освіти, клубними працівниками долучаєтесь до волонтерської роботи.

Дякую, що в цей нелегкий час ви працюєте заради Перемоги, тримаєте культурний фронт, зберігаєте Книгу - інтелектуальне й духовне надбання нашого народу, очищаєте фонди від ворожої пропаганди, забезпечуєте українськими книгами дiтей, змушених жити за межами Батьківщини.

Зичу всім міцного здоров’я, творчої наснаги, радості, натхнення, щастя, добра,  успіхів та удачі у професійній діяльності,  сімейного затишку, благополуччя у родинах, гармонії у житті. Зі святом!

З повагою,
сільський голова                                                                   Віталій ГРАЛЮК