Дорогі захисники та захисниці України! Сердечно вітаю вас зі святом!

Дата: 01.10.2023 08:53

Саме в цьому та минулому році це свято набуло особливого значення, бо саме завдяки вам, наші мужні ЗАХИСНИКИ та ЗАХИСНИЦІ ми кожного дня усвідомлюємо, що мир, спокій та незалежність – це не просто слова, це ті цінності, які дарують нам життя.

Саме ви, ціною власного життя, бороните Україну і даруєте надію на наше вільне та щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною  вклоняємося та дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищав і захищає нашу державу!
Це свято безмежної подяки всім захисникам та захисницям України, і всім тим, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє. Сьогодні  – це свято всієї України!

Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави. У важкий для країни час  українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.
В наших захисниках і захисницях є сила нескорених, яка веде український народ до Перемоги!
У жалобі  схиляю голову за тими, хто віддав життя за нашу з вами волю.

Тож у цей особливий день бажаю  українським воїнам  та їх родинам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, надійного родинного  тилу й тепла рідної домівки витримки, сили та непохитної віри в Українську Перемогу!

Правда і перемога буде за нами задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України!

сільський голова                                                Віталій ГРАЛЮК