Куди ВПО звертатися для пошуку роботи?

Дата: 05.10.2023 14:37

Для внутрішньо переміщених осіб наявність роботи – це важливий фактор інтеграції у громади, в які вони переїхали. Для пошуку роботи варто звернутися до Єдиного порталу вакансій Державного центру зайнятості. Тут зібрано понад 200 тисяч пропозицій, актуальних по всій країні, ознайомитись з якими можна за посиланням.

Консультують щодо працевлаштування, професійного навчання чи перенавчання, супроводжують на всіх етапах пошуку роботи місцеві центри зайнятості. З інформацією про необхідні документи та процес реєстрації ВПО у відділеннях Державного центру зайнятості можна ознайомитись за посиланням.

Всебічно допомагають переселенцям інтегруватися у нові громади Ради внутрішньо переміщених осіб та Координаційні центри підтримки цивільного населення в областях.

В рамках реалізації урядової ініціативи єРобота внутрішньо переміщені особи можуть отримати гранти, скориставшись програмами «Власна справа» чи «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу». Дізнатися про умови програм можна тут.

Джерело: https://minre.gov.ua/…/kudy-vpo-zvertatysya-dlya…/