Як відбудеться призначення субсидії цього року: що потрібно знати

Дата: 09.10.2023 16:09

На опалювальний період 2023 – 2024 років розрахунок житлової субсидії буде проведено в автоматичному режимі (без звернення громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидії склав 0,00 грн. Тобто, громадянам, які вже є отримувачами житлової субсидії або яким у літній період було призначено нульову субсидію, додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Але існує категорія осіб яким для призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2023-2024 рр. необхідно звернутись особисто:

• особи, які зареєстровані, але не проживають за адресою домогосподарства або навпаки;

• внутрішньо переміщені особи, які отримують житлову субсидію за адресою, відмінною від місця реєстрації;

• громадяни, які орендують житлові приміщення для проживання, за які сплачують житлово-комунальні послуги

• якщо документи на призначення субсидії подаються вперше;

• якщо у призначенні житлової субсидії на неопалювальний період було відмовлено (борг, відсутні доходи тощо);

• якщо відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального стану тощо.

Інформацію щодо розміру призначеної субсидії на опалювальний період 2023-2024 років можна дізнатись:

• за допомогою телефонної лінії Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області – 0800501583;

• особистого звернення в сервісний центр Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Володимирська, 49);