Дата: 18.05.2017 17:10

18 травня голова Хмельницької райдержадміністрації Леся Коменда провела виїзний прийом громадян у Лісовогринівецькій сільській раді. Цього дня було розглянуто звернення жителів сіл Лісові Гринівці та Скаржинці.
Участь у прийомі взяли: начальник відділу у Хмельницькому районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко, заступник начальника Хмельницького районного відділення Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Вадим Головко, сільський голова Віталій Гралюк
У ході прийому громадяни порушували питання земельного характеру, зокрема, щодо виділення колишнім працівникам соціальної сфери земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
За результатами розгляду звернень заявникам було надано кваліфіковані роз’яснення та відповіді на порушені питання.