Пам'ятаємо та вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років!

Дата: 25.11.2023 11:34

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932 і 1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють, те що хто чинить злочини проти людства, мають бути засудженими світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Жителі громади, діти та вихователі закладів дошкільної освіти , учні та вчителі закладів загальної освіти, керівники закладів культури та бібліотекарі,  настоятелі храмів Лісовогринівецької громади, депатути, старости та сільський голова Віталій Гралюк разом з апаратом  Лісовогринівецької сільської ради -  усі разом ми вшанували пам’ять про людей, які страждали від мук та біль тиранії, яка мордувала наш народ і продовжує й далі це робити.

У кожному селі вшановано пам’ять тих, хто перед смертю хотів, того шматочка хліба.  Хто закутаний у одяг помер від голоду.

с.Фото без опису

с. Лісові Гринівці

с. Стуфчинці

с. Гнатівці

с. Аркадіївці

с. Тиранівка

с. Редвинці

с. Скаржинці

с. Климашівка

с. Моломолинці

с. Шпичинці

Сьогодні 25 листопада, долучіться о 16:00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Згадайте мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Окремо дякуємо, настоятелям храмів Лісовогринівецької громади за молитву:

Отцю Василю, настоятелю Храму святої великомучениці Параскеви села Лісові Гринівці;

Отцю Ігорю, настоятелю Храму святої великомучениці Параскеви П'ятниці села Аркадіївці та  Хресто-Воздвиженського Храму села Печеськи;

Отцю Тарасу, настоятелю Храму ікони Мати Божої Казанської, села Гнатівці та Храму святої Варвари села Моломолинці;

Отцю Борису, настоятелю Свято-Михайлівського храму села Стуфчинці.