29 листопада 2023 року святкує свій 100-річний ювілей жителька села Печеськи БІЛИК Ганна Андріївна.

Дата: 29.11.2023 15:52

Народилась ювілярка 29 листопада 2023 року в селі Печеськи. Закінчила 4 класи місцевої школи. Змалку допомагала своїй мамі по господарству і ще зовсім юною дівчинкою пішла працювати на ферму, адже потрібно була допомога матері Софії. Багато років працювала на фермі, а потім пішла працювати у ланку місцевого колгоспу. За сумлінну працю,  організаторські здібності була обрана ланковою.

Ганна Андріївна не раз була нагороджена медалями «Ветеран праці», «За доблесну працю»,  і інші.

В 1946 році вийшла заміж. Разом із своїм чоловіком Біликом Василем Івановичем народили та виховали троє дітей.

Кожен 100-річний ювіляр – є гордістю нашої громади, адже у кожного з людей поважного віку – особлива життєва історія, славна трудова дорога, свої секрети довголіття.

З нагоди поважного ювілею до довгожительки з квітами та подарунками завітали представники Лісовогринівецької сільської ради, які передали Ганні Андріївні щирі вітання від Лісовогринівецького сільського голови Віталія ГРАЛЮКА.

Звертаючись до ювілярки, гості висловили слова вдячності й шани за багато років сумлінної праці, за незламність у воєнні роки та під час післявоєнної відбудови, за мудрість та досвід, які вона передала своїм дітям, внукам та правнукам, за яскравий приклад людяності, порядності.