Новорічна феєрія

Дата: 14.12.2023 13:37

В рамках співпраці із громадською організацією «Центр відновлення та реабілітації» на території Лісовогринівецької сільської ради проведено ряд заходів із новорічно-різдвяною тематикою для дітей із вразливих категорій населення.

Фото без описуДіти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, що виховуються в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах та діти з інвалідність, а також їх батьки та законні представники активно та весело провели дозвілля.

Ряд тематичних ігор, руханок та інтерактивів запропоновано під час заходу. Подія спрямована на підтримку вразливих верств населення громади в непростий час для нашої країни.

Фото без описуФото без опису

Також з побажанням мирних свят та переможного нового року звернулася до гостей заходу секретар Лісовогринівецької сільської ради – Інна Бех. Інна Олександрівна вручила святкові подарунки для 22 сім’ї за підсумками благодійної акції «Подаруй дитині свято».