Запуск єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та форми сімейного виховання дітей «Україна для кожної дитини»

Дата: 27.12.2023 10:32

Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та форми сімейного виховання дітей «Україна для кожної дитини» – www.dity.gov.ua.

Повноцінний запуск платформи відбудеться вже на початку 2024 року.

Поки ж збиратимемо зворотний зв’язок від потенційних користувачів онлайн-платформи.

Передбачається, що на платформі «Україна для кожної дитини» можна буде знайти усю інформацію і підтримку для усиновлення і влаштування дитини в сімейні форми виховання:

✔️отримати покроковий алгоритм дій, щоб прийняти дитину у свою сім’ю;

✔️дізнатися про форми виховання дітей у родинах;

✔️знайти потрібного експерта;

✔️отримати підтримку в процесі адаптації дитини і родини; ;

✔️пройти освітні онлайн-курси для майбутніх усиновлювачів.

До створення єдиної платформи може долучитися кожен небайдужий українець. Для цього потрібно:

1️⃣перейти за посиланням: https://dity.gov.ua/ ;

2️⃣натиснути на розділ «Опитування», внизу сторінки, що відкриється, знайти розділ «Допоможіть нам зробити платформу кориснішою»;

3️⃣пройти невелике опитування про те, яку інформацію ви хотіли би бачити на платформі;

4️⃣за бажанням — долучитися до бета-тестування єдиної платформи та стати першим, хто отримає доступ до всіх її функцій.

Єдина платформа “Україна для кожної дитини” створюється в рамках реалізації реформи з метою забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні. Реформа — це пріоритет державної політики України та один із необхідних кроків до євроінтеграції.