Привітання сільського голови з Новим Роком!

Дата: 01.01.2024 13:09

Дорогі земляки!

В новому 2024 році зичимо вам великої міцності духу та спроможності перетворювати виклики на можливості. У ці важкі часи, коли воєнний стан став частиною нашого повсякденного життя, нехай людська теплота і співчуття вкотре нагадають про те, що ми єдина велика родина.
У цих випробуваннях колективно виборюємо мир не лише на полях бою, а й у серцях кожного з нас.
Нехай наша рідна земля буде нашою міцною фортецею, а наші родини – осередком невичерпної любові.

Безмежно вдячні нашим захисникам і захисницям, які стоять на сторожі українських кордонів та бережуть наш з вами спокій. Дякуємо тим, хто забезпечує безперебійну роботу критичної інфраструктури. Тим, хто працює на благо громади, тим, хто на своєму фронті та всіма силами, всім серцем наближає Перемогу.

Бажаємо Всім міцного здоров’я, матеріального благополуччя та мирного неба над усією Україною, щоб у домівках завжди панувало тепло та затишок, щоб серце завжди пишалося нашою великою нацією, а душа щиро дякувала українським героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

Щасливого Нового року!
З вірою у Перемогу крокуємо у 2024 рік!