Відбулася чергова нарада з роботодавцями Лісогринівецької територіальної громади

Дата: 17.01.2024 16:05

Відбулася чергова нарада з роботодавцями Лісовогринівецької територіальної громади за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, фахівців ГУ ДПС у Хмельницькій області та начальника фінансового відділу Лісогринівецької територіальної громади Альони Поліщук .Основною метою чергової зустрічі з роботодавцями Лісогинівецькоі  територіальної громади було налагодження діалогу між бізнесом та податковою службою, обговорення проблемних питань діяльності роботодавців, зокрема розглядалися шляхи підняття рівня заробітної плати та своєчасність її виплати. Під час засідання заслухано платників податків, у яких середньомісячна заробітна плата найманих працівників за 3 квартал 2023 року менша, ніж середньомісячна по СГ Хмельницької області. Наголошено також на необхідності оформлення усіх найманих працівників та збільшення рівня заробітної плати до середньомісячного розміру СГ по області. Сьогодні в умовах війни, податківці і платники податків мають тримати надійно економічний фронт. Саме за рахунок податкових надходжень до бюджету фінансується оборона країни і соціальні виплати громадянам. Учасники зібрання прийняли рішення максимально спрямувати спільні зусилля на проведення заходів із запобігання поширенню неофіційних трудових відносин. Наголосили на важливості дотримання вимог законодавства про працю, в частині легалізації заробітної плати працівників, підвищення її рівня, тощо.