Цифровізація процесу усиновлення

Дата: 06.02.2024 12:53

Уже зараз українці можуть подати заяву про усиновлення та зібрати необхідний пакет документів онлайн, без особистого відвідування державних установ.

Цикл послуг зі всиновлення реалізований в Дії: почати можна з консультації, яка допоможе кандидатам оцінити готовність до усиновлення дитини, зрозуміти деталі процедури та обрати форму сімейного виховання. Детальніше про це – за посиланням (https://bit.ly/3OiGeij).

Заяву про усиновлення також можна подати через портал Дія, що значно полегшує процедуру для кандидатів.

Після завершення процесу цифровізації всі необхідні документи та довідки будуть підтягуватися з реєстрів автоматично.

Сервісами онлайн уже скористалися понад 1400 українців.

Послуги створено у співпраці з проєктом «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.