Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

НА ЯКУ ПОСЛУГУ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ, ЯКЩО БУДИНОК ОДНОЧАСНО ОПАЛЮЄТЬСЯ І ТЕПЛОВОЮ, І ЕЛЕКТРИЧНОЮ ЕНЕРГІЄЮ?

Дата: 23.02.2024 11:39
Кількість переглядів: 49

Якщо в багатоквартирних житлових будинках споживачам, які встановили у квартирі автономні системи опалення, нараховується плата за послугу з постачання теплової енергії для опалення місць загального користування, у такому разі субсидія нараховується на обидві послуги (опалення тепловою та електричною енергією).

В інших випадках соціальні нормативи для опалення чи теплопостачання приміщення під час розрахунку житлової субсидії застосовуються тільки на одну комунальну послугу за вибором людини (пункт 7 Положення про порядок призначення житлової субсидії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 N°848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь