Держаудитслужбою виявлено більше мільярда гривень порушень у закупівлях та повернуто кошти до місцевих бюджетів

Дата: 27.02.2024 15:09

Держаудитори в Хмельницькій області за 2023 рік виявили 131 млн грн втрат та 1 млрд 248 млн грн порушень у закупівлях. Працівники управління забезпечили відшкодування втрат на суму понад 39 млн грн та попередили порушення закупівель на суму 520 млн грн.

За цей період передали матеріали 37 ревізій та перевірок закупівель правоохоронним органам, які розпочали 8 досудових розслідувань та вручили одне письмове повідомлення про підозру.

У рамках кримінальних проваджень встановлено 31 млн грн порушень, а
 5 осіб отримали повідомлення про підозру.

31 протокол про адмінправопорушення складено проти посадових осіб за фінансові та закупівельні порушення. Застосовано шість фінансових санкцій. Аудитори повернули 7 млн грн до бюджетів.

Аудитори зафіксували 502 млн грн втрат від неефективного управління, з яких відшкодовано 35 млн грн. Виконання 32 пропозицій Держаудитслужби дозволили зекономити 128 млн грн державних ресурсів.

Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби.

Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами:

(044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України;

(032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами:

(044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України;

(032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби;

(0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області.

Розклад роботи Держаудитслужби:

початок роботи – о 9 годині;

перерва на обід – з 13 години до 13 години 45 хвилин;

закінчення робочого дня – о 18 годині з понеділка по четвер (о 16 годині 45 хвилин у п’ятницю).

Пресслужба Управління Західного офісу
 Держаудитслужби в Хмельницькій області