Шановні та чарівні наші жінки! Прийміть найщиріші вітання з святом весни – святом 8 Березня!

Дата: 08.03.2024 12:07

Щедрість та мудрість ваших сердець, сила духу, краса та ніжність – захоплюють  та спонукають до шляхетних вчинків і добрих справ.

В цей важкий час жорстокої війни жінки не полишають своїх обов’ язків, не ховаються за чиїсь спини – вони наближають Перемогу, не рахуючись ні з чим. Низько вклоняюсь матерям, чиї сини і дочки боронили і боронять нашу Батьківщину.

Ви виховали справжніх патріотів, ваші тривоги та недоспані ночі сторицею повернуться добром, вдячністю від дітей та повагою від усієї України.
      Тож любі наші дружини, дочки, мами, бабусі, подруги, колеги і всі-всі представниці прекрасної статі! Як би не було важко, а в цей непростий для всієї нашої країни час дуже важливо не втрачати бойового духу, віри у Перемогу, а також оптимізму. Ви – наша підтримка і опора.
Мирного неба над головою, здоров’я вам і вашим рідним, тепла і любові у серцях, а також невичерпної життєвої енергії!

Ви -  сильні, Ви – вільні,  Ви - незламні !

Зі святом Вас, любі жінки!

З повагою сільський голова Віталій ГРАЛЮК