ПОВІДОМЛЕННЯ ВЛАСНИКАМ ТВАРИН

Дата: 12.03.2024 15:05
Кількість переглядів: 59

Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області, створення ефективного контролю за станом здоров’я тварин, ранню діагностику, лікування та профілактику інфекційних, внутрішніх незаразних, акушерських, гінекологічних і хірургічних захворювань тварин, з метою якісної організації протиепізоотичних заходів спеціалістами Хмельницької обласної державної лікарні ветеринарної медицини з 15 березня 2024 року проводиться комплекс обов’язкових протиепізоотичних, лабораторно-діагностичних, лікувально- профілактичних заходів.

Фото без опису

Відповідно до статті 37 Закону України «Про ветеринарну медицину»: Юридичні та фізичні особи зобов’язані:

виконувати законні вимоги спеціалістів державних установ ветеринарної медицини щодо здійснення протиепізоотичних, карантинних, обмежувальних та інших ветеринарних заходів;

охороняти здоров'я тварин і забезпечувати виробництво якісної та безпечної продукції тваринного і рослинного походження;

ідентифікувати велику і дрібну рогату худобу та коней, що їм належать з обов’язковим кріпленням бирки єдиного зразка;

доставляти тварин у визначене місце або надавати в господарстві можливість для проведення ветеринарного огляду, профілактичних і лікувально- профілактичних обробок, досліджень і щеплень, забезпечувати їх надійну фіксацію під час проведення маніпуляцій, а також надавати продукцію тваринного і рослинного походження для проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

Тварин, яких не піддано протиепізоотичним обробкам у зв’язку з вгодованістю нижче середньої, або з інших причин буде взято на облік під контроль з відтермінуванням вказаних заходів. Власники тварин, які без причин відмовились від проведення даних заходів їх тваринам несуть адміністративну відповідальність згідно статті 104 ЗУ «Про ветеринарну медицину» та буде заборонено випасання тварин в загальному гурті, реалізація продуктів тваринного походження на ринках, молокоприймальних пунктах.

Закликаємо власників тварин з повною відповідальністю віднестися до проведення даних заходів.

Бережіть своє здоровя та здоровя Ваших родин !