Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

Дата: 09.04.2024 15:23

Шановні керівники підприємств, установ, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи, приватні підприємці та жителі Лісовогринівецької громади!

З 1 квітня стартувала щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля», яка триватиме до 1 травня. У цей період, по всіх населених пунктах громади, будуть організовані заходи прибирання, благоустрою та поліпшення стану навколишнього середовища.

Наш народ здавна славився своєю працелюбністю та шанобливим ставленням до рідної землі. Внутрішнє відчуття краси у поєднанні з відповідальністю за все живе, що нас оточує, закладено у нашій свідомості тисячолітніми традиціями. Тож будьмо гідними наших предків, і разом наведемо лад у рідному краю.

Тож просимо усіх жителів громади, депутатів, старост, керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців не бути байдужими, а активно долучатися до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Адже краса рідного краю – це відповідальність кожного мешканця!