Довідник «Компас Ветерана»

Дата: 26.04.2024 11:35

Довідник «Компас Ветерана» створено в рамках однойменного проєкту задля інформаційної підтримки Захисників України та за сприяння Українського ветеранського фонду.

Цей Довідник стане в нагоді Захисникам та Захисницям України, членам їх родин, державним та недержавним установам, які працюють у напрямку підтримки ветеранів.

Довідник «Компас Ветерана» створено силами громадської та волонтерської спільноти у відповідь на основні запити наших Захисників: Людьми, в серці яких Україна для Людей, чия сила духу та мужність – і є Україна.