ВАКАНСІЯ

Дата: 02.05.2024 11:12

ПОСАДА СПЕЦІАЛІСТА I КАТЕГОРІЇ З ПИТАНЬ  ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВИМОГИ:

На посаду Спеціаліста запрошуються особи з повною вищою педагогічною освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, та стажем і досвідом роботи на аналогічній посаді не менше 3 роки.

Основними напрямками діяльності Спеціаліста є:

• Контроль за дотриманням навчальними закладами усіх типів і форм власності законодавства у сфері освіти державних вимог щодо змісту, рівня і обсягу освітніх послуг відповідно до рівня і профілю навчання.
  • Забезпечення функціонування психологічної служби в навчальних закладах.
  • Подання в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток освіти, фізичної культури та спорту
  • Забезпечення  організації роботи з фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах спортивного профілю.
  • Інспектування закладів незалежно від типів і форм власності, що належать до освіти та культури.
  • Підготовка навчальних закладів до нового навчального року, зокрема до роботи в осінньо-зимовий період.
  • Координація роботи з дотримання правил техніки безпеки, протипожежної безпеки санітарного режиму в закладах освіти та культури.

За додатковою інформацією та консультаціями звертатися за телефоном 096 7197644.

с.Лісові Гринівці вул. Хмельницька, 29.