День пам’яті і примирення та 79-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Лісовогринівецькій ТГ

Дата: 08.05.2024 16:48

Фото без описуФото без описуФото без опису

Без показових парадів, масових зібрань та ідеологічних домішок, а зі скорботою та шаною зранку в Лісовогринівецькій громаді пройшли заходи з ушанування пам’яті всіх, чиє життя забрала війна з нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

У селах нашої громади відбулося покладання квітів до пам’ятників, обелісків, де спочивають ті, хто віддав своє життя за мир.  В заходах взяли участь учні шкіл, представники місцевого самоврядування , працівники закладів культури

Сьогодні ми висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності.

День пам’яті та примирення 8 травня символізує не тріумф, а застереження, чим завершується потурання диктаторським режимам. А ми, українці, сьогодні як ніхто інший знає це.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув в роки Другої світової війни. Ми всі в неоплатному боргу перед полеглими.

Вічна пам’ять невинним жертвам кривавих воєн і вічна слава нашим Героям!

МИ ШАНУЄМО. МИ ПАМ’ЯТАЄМО…