14 травня – День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

Дата: 14.05.2024 13:41

Сьогодні ми вшановуємо українців, які, ризикуючи власним життям рятували євреїв під час одного з найкривавіших та найжорстокіших злочинів нацистського режиму в період Другої світової війни – Голокосту

Сотні українців, ризикуючи життям, надавали прихисток, їжу та інші необхідні речі євреям, які переслідувалися нацистським режимом. Їхні героїчні вчинки врятували життя тисячам людей.

Важливо пам’ятати про подвиг українських рятівників, адже їхні дії є прикладом людяності, мужності та співчуття. Їхні історії мають надихати нас на боротьбу з ненавистю та несправедливістю у будь-яких проявах.

Їхні вчинки – це безцінний урок для нас усіх.

Нажаль, зараз українці переживають події, від котрих захищали євреїв. Підступний ворог прагне нас знищити лише через те, що ми інший народ, інша нація.

Пам’ятаємо та шануємо!

Життя переможе!Фото без опису