ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 09:48
Кількість переглядів: 73

На початку літа в Україні, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день захисту дітей. Тепер 1 червня сприймається дещо інакше, більш ґрунтовно та важливо.

Фото без опису

Війна змінила життя всіх українців. Але, здається, що найбільше вона торкнула найменших — дітей. Складно уявити, що відчуває маленька дитина, коли прокидається від артобстрілу, сидить у бомбосховищі, покидає домівку та друзів, змінює місце проживання й опиняється в середовищі, де всі навколо говорять іноземною мовою.
Діти не повинні отримувати травми від снарядів і ракет, які «прилітають» у сусідні та їхні домівки. Всі дитячі травми повинні закінчуватися розбитими колінами від постійної біганини з друзями. Але війни все змінює. Війна показує, що немає замалої допомоги та вкладу в перемогу. Всі — від дорослих чоловіків та жінок до підлітків та малечі — допомагають на тому фронті, на якому можуть принести користь. І все це має великий вплив у всіх сферах: воєнній, гуманітарній і психологічній.

Діти не повинні знати, що таке війна. Але саме заради їх життя та майбутнього зараз ведеться боротьба за незалежність та свободу України.

Любі діти! Ви — майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України!

Лісовогринівецький
сільський голова                                                                                Віталій ГРАЛЮК