5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища

Дата: 05.06.2024 13:53

Фото без опису

Ми не можемо повернути час назад, але ми можемо вирощувати ліси, відроджувати джерела води та повертати ґрунти. Ми те покоління, яке може укласти мир із землею.

Щороку 5 червня світ відзначає Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища.
Цьогоріч акцент на відновленні земель, опустелюванні та стійкості до посухи.
Проблеми стану природи часто сприймаються як щось дуже глобальне і здається, що зусилля однієї людини нічого не змінять. Але слід розуміти, що особистий вплив на навколишнє середовище кожного зрештою й складає загальну картину.
Для охорони навколишнього середовища потрібна участь кожного!
На сайті https://www.worldenvironmentday.global/ кожен може отримати рішення як допомогти відновити землю, запобігти опустелюванню та посухам.
До прикладу – посадити дерево, вирушити на пішу прогулянку замість перегляду телевізора, прибрати сміття в парку чи на пляжі, відсортувати власні побутові відходи, відмовитися від купівлі чергової кофтинки тощо.