Чи зберігається пільга на оплату житлово-комунальних послуг сільському вчителю-пенсіонеру, якщо через бойові дії він переїхав до міста та отримав статус внутрішньо переміщеної особи?

Дата: 15.07.2024 10:51

Пільга в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в межах встановлених норм надається, зокрема пенсіонерам-вчителям, які працювали в сільській місцевості.

Важливою умовою для отримання цієї пільги є факт проживання пенсіонера в сільській місцевості після виходу на пенсію.

Пільга на оплату житлово-комунальних послуг буде надаватись, якщо людина проживатимете в селі, за умови, що середньомісячний дохід її сім'ї за попередні шість місяців у розрахунку на одну особу не перевищуватиме величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (у 2024 році це 4 240,0 грн).