Запрацювала гаряча лінія з питань енергетики

Дата: 22.07.2024 15:32

20 липня в Україні розпочала роботу урядова телефонна лінія «СТРУМ» за номером 15-49. Для консультацій з питань енергетики на лінію можуть звертатися бізнес і громадяни.

Лінія є безкоштовною і цілодобовою.

Звернувшись на цю телефонну лінію, можна дізнатися:

• як вирішити питання встановлення альтернативних джерел енергії для забезпечення власної енергозалежності;
  • як посилити енергонезалежність своєї оселі або підприємства;
  • отримати відповіді на інші поточні питання.

“Метою запровадження урядової телефонної лінії «СТРУМ» є забезпечення українців необхідною та доступною інформацією про можливості підключення альтернативних джерел енергії, отримання державної фінансової підтримки, детальних консультацій та розв’язання проблемних питань із встановленням та підключенням обладнання», – зазначив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Урядова гаряча лінія «СТРУМ» почала працювати в межах реалізації Урядом комплексу дієвих заходів для підтримки української енергетики та підготовки до осінньо-зимового періоду.

Джерело: МінРеінтеграції