БОНДАР РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 24.07.2024 13:13

Бондар Роман Володимирович, народився 31 січня 1988  року у с. Моломолинці Хмельницького району Хмельницької області.

Після закінчення місцевої школи, у 2005  - 2007 роках  вступив Красилівський професійний ліцей, де здобув професію автослюсара, тракториста.  В 2008-2009 роках  проходив строкову службу. Після закінчення служби повернувся працювати у рідному селі, у місцевому господарстві тракторситом.

З 2015 – 2016 рік брав участь у антитерористичній операції на сході України.

На початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, 26 лютого 2022 року, Бондар Роман Володимирович, за власним бажанням, був призваний по мобілізації .

Солдат Бондар Роман Володимирович, навідник 3 механізованого відділення 3 механізованої  роти 106 механізованого батальйону військової частини А3719, який загинув 11 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання, перебуваючи в Баштанському та Миколаївському районі Миколаївській області.

Поховали воїна 15 листопада 2022 року в с. Моломолинці.

Від 19 липня 2023 року НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ ЗА МУЖНІСТЬ III СТУПЕННЯ (посмертно)