СОЛОВЕЙ ІВАН СЕМЕНОВИЧ

Дата: 13.08.2024 11:50

СОЛОВЕЙ Іван Семенович народився 13 липня 1977 року в селі Печеськи Хмельницького району Хмельницької області.

Навчався в Печеській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Після закінчення школи навчався в професійно - технічному училищі № 4 м. Хмельницького. Працював у Ремкомунбуді.  1996 – 1997 роках проходив строкову службу. 20 березня 2015 року був призваний до лав Збройних Сил України. Служив в 17 мотопіхотному батальйоні. Виконував завдання в м. Горлівка та Зайцево . Демобілізований 6 квітня 2016 року. З початком повномасштабної війни пішов добровольцем захищати країну. 13 липня 2022 року загинув під час виконання бойового завдання.

Похований в с. Печеськи Хмельницького району Хмельницької області.  В Печеській гімназії відкрито меморіальну дошку на честь СОЛОВ’Я Івана Семеновича.