ЛІСОВИЙ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 13.08.2024 14:53

ЛІСОВИЙ Олег Васильович народився 31 жовтня 1966 року в с. Стуфчинці Хмельницького району Хмельницької області.

Навчався в Стуфчинецькій загальноосвітній школі,  професійно – технічне  училище № 13 м. Хмельницького. Проходив службу в загоні спеціального призначення «Беркут» в званні капітана вийшов на пенсію за вислугою років.

Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, став на захист країни.

Служив номером обслуги гранатометного відділення штурмового взводу штурмової роти штурмового батальйону військової частини А 4010.

15. 02. 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Донецької області отримав порання.

16.02.2023 року від отриманих травм помер у лікарні ім.. Мечникова міста Дніпро.