ЖУК ПАВЛО АНАТОЛІЙОВИЧ

Дата: 13.08.2024 14:53

ЖУК Павло Анатолійович народився 29 червня 1993 року в с. Пашківці Хмельницького району Хмельницької області

В 2000 році пішов навчатися в перший клас Пашковецької загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів.

Після закінчення школи вступив до Кам’янець – Подільського військового ліцею. Згодом став студентом Кам’янець – Подільського державного педагогічного університету фізико – математичного факультету.

Працював вчителем фізики і інформатики НВК № 4 м. Хмельницького.

В 2020 році підписав контракт і став військовослужбовцем 128 гірськоштурмової бригади.

Перші дні війни зустрів в Луганській області. Воював в Донецькій області.

Нагороди:

• орден  «За Мужність ІІІ ступеня »  06.04.2022 року;
  • орден «За Мужність ІІ ступеня» 27.05. 2022 року;
  • медаллю «Каховка» 29.09.2022року

9 січня 2023 року Указом Президента України нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни» (посмертно)

02 жовтня 2022 року загинув в Херсонській області, визволяючи село Осокорівка, Нововоронцовського району