Відкриття меморіальних дошок на честь загиблих захисників

Дата: 01.10.2024 16:44

Сьогодні, 1 жовтня 2024 року , в День Захисників та Захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок на честь загиблих захисників у російсько-українській війні.

У селі  Гнатівці Лісовогринівецької громади відкрили меморіальну дошку воїну - захиснику  Гав’юку Василю Анатолійовичу, жителю села Гнатівці  який загинув  06 травня 2023 року

На початку 2023 року пішов добровольцем захищати нашу Батьківщину.

Фото без описуФото без опису

В селі Пашківці Лісовогринівецької громади відкрили меморіальну дошку воїну-захиснику Подворному Олександру Філімоновичу, жителю села Пашківці, який загинув 26 липня 2023 року в населеному пункті Ямпіль Краматорського району Донецької області.

23 лютого 2023 року мобілізований до лав Збройних Сил України.