Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Працівники

Лісовогринівецький сільський голова  Гралюк Віталій Володимирович
Секретар Лісовогринівецької сільської ради Бех Інна Олександрівна
Перший заступник сільського голови Антонюк Андрій Михайлович
 
Начальник відділу організаційної і кадрової роботи та документообігу Глібко Інна Сигізмундівна
Спеціаліст з питань реєстрації місця проживання Грох Антоніна Миколаївна
Спеціаліст І категорії з питань соціального засисту громадян Данильчук Оксана Богданівна
Спеціаліст І категорії з юридичних питань Лізун Ольга Володимирівна
Діловод Корчак Ольга Ігорівна
Діловод, інспектор ВОС Радулова Олена Вікторівна
Діловод Цимбал Наталія Михайлівна
Діловод Бондар Наталія Володимирівна
Діловод Паламарь Валентина Василівна
Діловод Твердохліб Марина Володимирівна
Діловод Годована Катерина Володимирівна
 
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності та фінансів – головний бухгалтер  
Заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності та фінансів  Анішкіна Наталія Семенівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Кашевська Раїса Йосипівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Войткова Людмила Василівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Кравчук Наталія Михайлівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Кривенко Світлана Петрівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Мазур Ірина Петрівна
Спеціаліст І категорії  бухгалтерського обліку звітності та фінансів Подворна Тетяна Анатоліївна
Спеціаліст з публічних закупівель Свідерський Олександр Васильович
 
Начальник фінансового відділу Поліщук Альона Леонідівна
Спеціаліст І категорії фінансового відділу Мисько Оксана Олександрівна
Спеціаліст І категорії фінансового відділу Федорук Оксана Миколаївна
Начальник відділу архітектури та землеустрою Ільчишин Руслан Петрович
Спеціаліст-землевпорядник І категорії Олешко Андрій Степанович
Спеціаліст-землевпорядник І категорії Ткачук Микола Васильович
Державний реєстратор Скавронська Тетяна Василівна
Спеціаліст І категорії з питань освіти та культури Купельський Леонід Володимирович
Фахівець із соціальної роботи Василик Олександр Михайлович
Начальник служби у справах дітей Свідерська Юлія Миколаївна
Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення Гусляков Гліб Володимирович
Прибиральник службових приміщень Хомич Валентина Володимирівна
Водій автотранспортних засобів Кравчук Владислав Віталійович
Прибиральник територій Лаба Микола Геннадійович

Список старост старостинських округів Лісовогринівецької сільської територіальної громади:

Старостинський  округ з центром в с. Гнатівці, що складається з сіл Гнатівці і Моломолинці Євсюкова Оксана Віталіївна
Старостинський  округ з центром в с. Шпичинці, що складається з сіл Шпичинці і Терешівці Рибак Михайло Олексійович
Старостинський округ з центром в с. Стуфчинці, що складається з сіл Стуфчинці, Тиранівка Ковалишин Антон Володимирович
Старостинський  округ з центром в с. Аркадіївці, що складається з сіл Аркадіївці, Редвинці, Печеськи і Ходаківці  Павлюк Віталій Миколайович

Старостинський  округ з центром в с. Пашківці, що складається з сіл Пашківці, Климашівка, Скаржинці.

Земляк Микола Олексійович

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь