A A A K K K
для людей із порушенням зору
Лісовогринівецька громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Рішення виконавчого комітету від 26.06.2017 року

 

1. Про робочі кабінети старост Лісовогринівецької сільської ради

Завантажити


2. Про переведення садового будинку в жилий будинок гр. Даценюк О.Я.

Завантажити


3. Про присвоєння адреси земельній ділянці в с. Редвинці Хмельницького району  гр. Здоровецької О.В.

Завантажити


4.  Про присвоєння адреси земельній ділянці в с. Климашівка Хмельницького району  гр. Мельник М.О.

Завантажити


5. Про постановку на квартирний облік  дитини-сироти Огрисько В.В., яка  зареєстрована за адресою с.Аркадіївці, вул. ____________.

Завантажити


6. Про переведення садового будинку в жилий будинок гр. Сутгаймер В.А.

Завантажити


7. Про переведення приміщення ФАПу в адміністративну будівлю в с.Ходаківці, вул. _____________.

Завантажити


8. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Білінський В.В. жителя с. Пашківці, вул. ______________.

Завантажити


9. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Везденецький В.М. жителя с. Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


10. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Везденецький В.К. жителя с. Пашківці, вул. ________.

Завантажити


11. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр.Варцаба М.П. жительки с.Пашківці, пров. ___________.

Завантажити


12. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гаврилюк М.Г. жительки с. Пашківці, вул. __________.

Завантажити


13. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гаврилюк М.Ф. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


14. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Галас Г.О. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


15. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Гальчишак В.Л. жительки с.Пашківці,  вул. __________.

Завантажити


16. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Герасименюк В.В. жителя с. Пашківці, вул. __________.

Завантажити


17. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Грищук А.І. жителя с. Пашківці,  пров. ___________.

Завантажити


18. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Грищук В.О. жителя с. Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


19. Про надання дозволу на підключення до  централізованого водопостачання гр. Грищук Л.В. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


20. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Грищук І.В. жителя с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


21. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Грищука О.І. жителя с. Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


22. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Грищук С.В. жителя с. Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


23. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гуменюк О.В. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


24. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гуменюк Е.І. жительки с.Пашківці, вул. ______________

Завантажити


25. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Даленчук Р.Д. жительки с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


26. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Джигун О.Д. жительки м.Хмельницький, вул. ___________

Завантажити


27. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Жук А.В. жителя с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


28. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр.Жук Г.В. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


29. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Жук О.Я. жителя с. Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


30. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Захарук О.В. жителя с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


31. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Іванюк Л.Ф. жительки с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


32. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Карцій Н.А. жительки с.Пашківці, пров. ___________.

Завантажити


33. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кащук Т.В. жительки м.Хмельницький, вул. ________________.

Завантажити


34. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Килимник Л.С. жительки с. Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


35. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кожевнікова В.І. жителя с. Пашківці, вул. ____________

Завантажити


36. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кондратюк Н.В. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


37. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Корнієнко О.А. жительки м.Хмельницький, вул. ______________

Завантажити


38. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кот О.В. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


39. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Крива Н.І. жительки с.Пашківці, вул. _____________

Завантажити


40. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Круць Г.Г. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


41. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кузьмук Г.П. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


42. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гаврилюк А.І. жительки с.Пашківці, вул. __________.

Завантажити


43. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Медвідь Т.О. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


44. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Мельник С.В. жительки с. Пашківці,  вул. _____________.

Завантажити


45. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Михайлов О.Д. жителя с. Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


46. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Місяць М.Д. жительки с. Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


47. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Молотюк В.В. жительки с.Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


48. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Нестер М.А. жителя м.Хмельницький, вул. ___________

Завантажити


49. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Ощипок Г.І. жительки с.Пашківці, вул. ____________

Завантажити


50. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Петреченко Н.В. жительки с.Пашківці, пров. ___________.

Завантажити


51. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пірнат Н.І. жительки с.Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


52. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пірнат З.В. жительки с.Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


53. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пірнат К.В. жителя м.Хмельницький, вул. ____________

Завантажити


54. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пірнат О.В. жителя с. Пашківці, вул. ______________.

Завантажити


55. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Поваров К.П. жителя с. Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


56. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Подворної Л.В. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


57. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Подворна Н.Ф. жительки с.Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


58. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Радзивіл Г.І. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


59. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Семенюк Г.М. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


60. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Семенюк Г.М. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


61. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Сірожко Н.В. жительки с. Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


62. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Сметана М.П. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


63. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Чаплинська Н.І. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


64. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Чернюк С.А. жительки с.Пашківці, вул. ____________.

Завантажити


65. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Шевченко Р.Б. жительки с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


66. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Юрчак В.І. жителя с.Пашківці, пров. __________.

Завантажити


67. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Юрчак Т.Д. жительки м.Хмельницький, вул. __________

Завантажити


68. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання Юрчук Г.Д. жительки с.Пашківці, вул. _____________.

Завантажити


69. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Якубишин А.П. жителя с. Пашківці, вул. __________

Завантажити


70. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Яровий І.В. жителя с.Пашківці, вул. ___________.

Завантажити


71. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Адамкова О.В. жительки с.Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


72. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Бліндер Н.В. жительки с. Скаржинці, вул. ___________.

Завантажити


73. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Везденецький О.П. жителя с. Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


74. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Виговський О.В. жителя с. Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


75. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гаврилюк Г.М. жительки м.Хмельницький,____________

Завантажити


76. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Приймак О.І. жителя м.Хмельницький, ______________

Завантажити


77. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Ярмолюк Л.П. жительки с. Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


78. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Їжак В.В. жителя с. Скаржинці, вул. _____________.

Завантажити


79. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кисіль Г.А. жительки с. Скаржинці, вул. ______________.

Завантажити


80. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кобильник М.М. жительки с. Скаржинці, вул. _________

Завантажити


81. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Ковальчук Л.О. жительки с. Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


82. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Красій К.П. жительки с.Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


83. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Курик Г.М. жительки с. Скаржинці, вул. ____________

зЗавантажити


84. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Кухаришина О.М. жительки с.Скаржинці, вул. ________.

Завантажити


85. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Миколайчук А.І. жителя с. Скаржинці, вул. __________.

зЗавантажити


86. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Назаров В.В. жителя с. Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


87. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Назаров І.О. жителя с. Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


88. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Назаров П.В. жителя с. Скаржинці, вул. _____________.

Завантажити


89. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Назаров Л.Д. жителя с. Скаржинці, вул. ______________.

Завантажити


90. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Півторак М.В. жителя с. Скаржинці, вул. _____________.

Завантажити


91. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пірнат О.Д. жителя с. Скаржинці, вул. _____________.

Завантажити


92. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Ретьман Г.Г. жительки с. Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


93. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Сокальська В.В. жительки с. Скаржинці, вул. __________.

Завантажити


94. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Тараненко Г.М. жительки с.Скаржинці,  вул. __________.

Завантажити


95. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Тараненко П.Г. жителя с. Скаржинці, вул. ____________

Завантажити


96. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Терещенко А.М. жителя с. Скаржинці, вул. ___________.

Завантажити


97. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Піддубняк В.А. жителя с. Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


98. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Фарфанюк О.І. жительки с. Скаржинці, вул. ___________

Завантажити


99. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Чернюк В.С. жительки с.Скаржинці, вул. _____________.

Завантажити


100. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Чорна В.А. жительки м.Хмельницький,  вул. __________

Завантажити


101. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Шабанова А.І. жительки с. Скаржинці, вул. ___________

Завантажити


102. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Шкробот Л.Д. жительки с. Кримінна, Городоцького р-ну, Хмельницької обл.

Завантажити


103. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Щербата Н.О. жительки с.Скаржинці, вул. ____________.

Завантажити


104. Про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників та старост Лісовогринівецької сільської ради.

Завантажити


105. Про визначення представника Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади для призначення громадським інспектором з охорони довкілля на території громади.

Завантажити


106. Про надання матеріальної допомоги жителям Лісовогринівецької сільської об’єднаної територіальної громади.

Завантажити


107. Про нагородження Бондар О.Н., Маршал Є.В., Сімчук Г.Д., Мандзюк М.Г.

Завантажити


108. Про взяття на квартирний облік Ляшук Ольги Сергіївни.

Завантажити


109. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Пашніков А.В. жителя м. Хмельницький, вул. _________.

Завантажити


110. Про присвоєння адреси земельній ділянці в с. Лісові Гринівці Хмельницького району гр. Чепчерук Л.В.

Завантажити


111. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Поліщук О.Є.

Завантажити


112. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гуцал А.М.

Завантажити


113. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Ткачук В.В.

Завантажити


114. Про надання дозволу на підключення до централізованого водопостачання гр. Гаврилюк А.І.

Завантажити


115. Про заборону влаштування криниці гр. Тичко С.Ю. по вул. Центральна, 6, с. Лісові Гринівці, Хмельницького р-ну.

Завантажити


116. Про дотримання Правил благоустрою населених пунктів, розташованих на території Лісовогринівецької сільської ради.

Завантажити


117. Про призупинення відвідування вихованцями дошкільних навчальних закладів Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади .

Завантажити


118. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Лісовогринівецької сільської ради від 1 квітня 2014 року № 02 « Про розгляд заяви гр. Ксьондз Валентини Миколаївни».

Завантажити


119. Про надання дозволу ПП Лисенко Т.В. на продовження графіку роботи магазину в с. Климашівка, вул. ______________

Завантажити

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь