Новини та оголошення громади

Чергова зустріч з представниками ДПІ

Сьогодні відбулася  чергова робоча зустріч працівників Хмельницької ДПІ за участі представника Лісовогринівецької ОТГ.  В ході зустрічі обговорено актуальні питання щодо виконання місцевого бюджету за десять місяців, нарахування та сплата майнових податків, легалізація найманої праці, погашення податкового боргу, сплата ПДФО з паїв, дотримання вимог податкового законодавства. Наголошено про проведення кампанії щодо одноразового добровільного декларування активів громадян та необхідності застосування РРО/ПРРО, переваги використання електронних сервісів.

12:04 25.11.2022

День гідності та свободи!

Сьогодні, 21 листопада 2022 року – День Гідності та Свободи. День коли ми вшановуємо тих, хто в історії сучасної України, змінив життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

13:54 21.11.2022